Trening personalny

Porządny trening personalny to klucz do osiągnięcia wymarzonych efektów. Chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub popracować nad kondycją? Pomoże ci w tym trener personalny.  Trening indywidualny to trening najbardziej efektywny, bo program ćwiczeń dedykowany jest jednej osobie.

W naszym klubie możesz jednak ćwiczyć również samodzielnie! Wystarczy zakupić karnet na siłownię. Nasza siłownia to miejsce idealne, by stracić zbędne kilogramy oraz wyrzeźbić ciało. Trenerzy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient czuł się u nas swobodnie.

Gdzie ćwiczyć w Olsztynie? Zapraszamy na trening personalny!

Trening personalny w Body Perfect Olsztyn wykupisz w korzystnej cenie.

Jeden trening kosztuje 100 złotych, ale dwie osoby zapłacą 150 złotych.

We dwoje raźniej, warto zatem zachęcić chłopaka, brata, mamę lub przyjaciółkę do takich ćwiczeń. Body Perfect czeka na każdego chętnego i oferuje doskonałe ćwiczenia fizyczne. Siłownia działa przez siedem dni w tygodniu.

Trenerzy personalni w Body Perfect to osoby kochające własny zawód, mające wiedzę oraz umiejętności. Nieustannie podnoszą kwalifikacje zawodowe, a dla swoich podopiecznych są jednocześnie nauczycielem, opiekunem oraz przyjacielem.

Samotnie czy z trenerem personalnym w Olsztynie?

To jest pytanie wybitnie retoryczne. Samodzielne ćwiczenie jest nie tylko trudniejsze, ale również mniej efektywne… O wiele lepiej wybrać opcję ćwiczeń z trenerem.

Chcesz zacząć ćwiczyć? Koniecznie zadzwoń do recepcji klubu i porozmawiaj o ćwiczeniach. Na pewno coś doradzimy!

TRENING PERSONALNY: 100
TRENING PERSONALNY DWIE OSOBY: 150