Siłownia BodyPerfect – idealne miejsce na trening w Olsztynie

Siłownia Body Perfect w Olsztynie - fitness club ze strefą SPA (sauna olsztyn)

Ostatnie miesiące nie sprzyjały szlifowaniu formy i regeneracji naszych organizmów.

Niestające przebywanie w domach, mała ilość ruchu, aktywność fizyczna ograniczająca się do wystukiwania liter na klawiaturze komputera – brzmi znajomo? Pandemia i kwarantanna dotknęły każdego z nas, dotkliwie zmieniając nasze przyzwyczajenia i ograniczając aktywność fizyczną. Jednak ochrona przed koronawirusem może spowodować, że w dłuższej perspektywie nasze zaniedbane ciało da o sobie znać, a to może spowodować, że nasze zdrowie i tak ucierpi. Nie możemy na to pozwolić. Pora wrócić do formy!

Klub fitness w Olsztynie czeka na Ciebie

Wielu osobom może się wydawać, że okres jesienny nie sprzyja treningom i dbaniu o kondycję. Wczesno zapadający zmierzch, ponura aura, nieustający deszcz i wiatr mogą niejednego zniechęcić do wychodzenia z domu. To jednak wielki błąd! Na dbanie o naszą formę zawsze jest dobry czas, a być może ten jesienny jest takim w szczególności. W końcu latem czy wiosną aura kusi nas tyloma atrakcjami, z kolei jesienią nie ma takiego dylematu. To idealny czas by udać się do klubu fitness i rozpocząć regularne treningi pod okiem ekspertów, dopasowane do naszych możliwości, stanu zdrowia i motywacji.

Siłownia BodyPerfect w Olsztynie - trening personalny w dobrej cenie!

Trening w siłowni w Olsztynie

Świernym miejscem do rozpoczęcia treningów będzie klub fitness – siłownia BodyPerfect. Tutaj każdy trening to nie tylko pożyteczne wsparcie dla naszego organizmu, ale i świetna zabawa. A wszystko to absolutnie komfortowych, sprzyjających warunkach olsztyńskiego klubu. W miejscu tym w spokoju oddasz się określonym ćwiczeniom, które sprawią, że nie tylko zwiększy się Twoja atrakcyjność, ale i poprawi stan zdrowia. A zdrowy, silny i zahartowany organizm to powinien być priorytet każdego z nas, zwłaszcza w czasach pandemii, które obecnie przeżywamy.

Trening personalny lub grupowy

Wystarczy tylko, że określisz swój cel treningowy (np. wysportowana sylwetka bądź część ciała, potrzeba schudnięcia bądź po prostu poprawa wydolności organizmu), skontaktujesz się z nami, zapiszesz i… możemy zaczynać Twoją przygodę z siłownią BodyPerfect w Olsztynie. Tak naprawdę najważniejsza jest tylko Twoja motywacja i chęć do regularnego uczęszczania na siłownię. O resztę zadba nasza fachowa kadra, która na miejscu będzie służyła Ci pełną, komfortową pomocą. Do Twojej dyspozycji są zarówno treningi w zorganizowanych grupach, jak i specjalne, dedykowane tylko Tobie i Twoim potrzebom treningi personalne. To Ty wybierasz i od Ciebie zależy, którą drogą do realizacji upragnionego celu podążysz. My z kolei z chęcią Ci w tym zadaniu pomożemy.

Trener Personalny w dobrej cenie!

Fitness Club BodyPerfect – Bogaty wachlarz zajęć

W klubie fitness BodyPerfect w Olsztynie masz do dyspozycji naprawdę wielki wybór różnorodnych zajęć. W naszej ofercie znajdziesz między aero jump stanowiący niezwykle dynamiczną formę ćwiczeń łączącą aerobik z zajęciami na trampolinie. Takie 55-minutowe zajęcia potrafią dać naprawdę niezły wycisk i pozytywnego kopa na resztę dnia. Dla osób borykających się z cellulitem polecamy z kolei ABS cellulit stop. Te zajęcia nakierowane są na części ciała najbardziej podatne na cellulit, a więc uda, pośladki czy brzuch. Prawdziwym hitem jest też trening o nazwie „brazylijskie pośladki” – jego celem jest wzmocnienie pośladków i ud, a efekty jakie uzyskujemy w skutek uczęszczania na te ćwiczenia są zaskakująco szybko widoczne. Zdecydowanie warto!

Nowatorsko, ale i klasycznie

W swojej bogatej ofercie olsztyński klub fitness BodyPerfect ma również standardowe, klasyczne zajęcia znane i cenione przez klientów siłowni od lat. Mowa tu chociażby o zajęciach na brzuch, uda i pośladki, ćwiczeniach pilatesu, czy o zajęciach, których celem jest wzmocnienie mięśni brzucha, a których nazwa mówi wszystko – „płaski brzuch”. W BodyPerfect odbędziesz także wymagający trening siłowy, potrenujesz spinning na rowerku. Dla naprawdę ambitnych są z kolei dedykowane ćwiczenia z cross trainingu.

masaż w Olsztynie - strefa wellness& spa

Po intensywnych ćwiczeniach – błogi odpoczynek

Poza ofertą typową dla siłowni klub fitness BodyPerfect w Olsztynie oferuje również Państwu strefę komfortu i relaksu. U nas mogą Państwo zaznać kojącego masażu, spośród wielu proponowanych odmian – dla przykładu: „łaźnia turecka” z wykorzystaniem sauny, czy totalnie relaksująca i kojąca „ucieczka na Bali”. Czyż może być lepszy finał stresującego dnia w pracy bądź zwieńczenie intensywnych ćwiczeń na naszej siłowni? Ponadto prowadzimy również zajęcia z jogi oraz rozluźniający trening mental body. To wszystko doskonałe propozycje dla osób chcących realnie odprężyć się i rozpłynąć się w błogości, zapominając o wszelkich troskach dnia codziennego.

BodyPerfect w walce z nadwagą i depresją

Już od niemal dekady siłownia BodyPerfect prowadzi akcję skierowaną do mieszkańców naszego miasta pod tytułem „Odchudzamy Olsztyniaków„. W ten sposób pragniemy zachęcić do zrzucenia zbędnych kilogramów oraz do dbania o kondycję psychofizyczną wśród lokalnej społeczności. Jak bowiem wynika z wielu nadań naukowych trwanie w dobrej formie fizycznej to idealny cios wymierzony nie tylko w „nadprogramowe” kilogramy naszego ciała, ale również w złe stany naszego ducha. To dbanie o kondycję – co przejawiać się może chociażby regularnym uczęszczaniem na siłownie – pomaga walczyć oraz zapobiegać depresji, a więc jednej z największych chorób cywilizacyjnych naszych czasów.

Trenerze personalni w Olsztynie - wiedza i doświadczenie

Trenerzy personalni w BodyPerfect w Olsztynie

W ramach akcji „Odchudzamy Olsztyniaków” klub fitness BodyPerfect oferuje między innymi trzy miesiące treningów pod okiem zawodowych trenerów personalnych oraz opiekę dietetyka. Warto jednak pamiętać, że wsparcie ze strony trenera personalnego jest oferowane wszystkim chętnym, którzy tylko zgłoszą się do naszej siłowni. Można wykupić pojedynczą lekcję pod okiem takiego trenera, który dobierze odpowiedni dla nas zestaw ćwiczeń, ale zdecydowanie wiele opłacalne jest wykupić całą serię treningów pod czujnym okiem fachowca, który będzie profesjonalnie wspierał drogę do naszego wymarzonego celu – obojętnie co to będzie – sylwetka, mięśnie czy na przykład zrzucenie zbędnych kilogramów.

We dwoje raźniej

Świetną opcją jest trening personalny dla dwóch osób. Dzięki niemu możemy wzajemnie motywować się z partnerem/partnerką, przyjaciółką czy rodzeństwem. To pomoże nam znaleźć zapał do treningów, a w połączeniu z kontrolą ze strony fachowego trenera personalnego, może zaowocować świetnymi rezultatami. Do tego jest to dogodna opcja ze względów finansowych – wykup ćwiczeń pod okiem trenera personalnego dla pary/duetu ćwiczących jest tańszy niż dla pojedynczej osoby. To się naprawdę opłaca!

W samym sercu Olsztyna

Body Perfect to jedna z najlepszych siłowni w całym Olsztynie, ulokowana w samym środku tego pięknego miasta – stolicy Warmii i Mazur. Niedaleko stąd znajduje się olsztyński dworzec główny oraz słynna starówka. To więc naprawdę dogodny punkt dla dojeżdżających z różnych części miasta, ale i okolicznych miejscowości. Warto zainwestować swój czas i kapitał w treningi w klubie fitness BodyPerfect bo może być to jedna z najważniejszych inwestycji w całym naszym życiu – w końcu zdrowie i ciało mamy tylko jedno. Musimy o nie zadbać!