Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy.

Nasz sztab specjalistów sprawi, że czas przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu stanie się  przyjemnością i cudownym wspomnieniem. Sprawdzone i zaufane grono specjalistów z różnych dziedzin pomoże Ci ograniczyć stres i napięcie związane z organizacją tego wydarzenia.

Ślub już niedługo, a Ty masz jeszcze kilka zbędnych kilogramów. Szukasz sposobów, jak szybko i skutecznie uzyskać upragnioną sylwetkę?

Zadbaj o siebie i swój wygląd! 

Odkryte plecy, płaski brzuch i estetyczne ramiona z pewnością zrobią wrażenie na gościach w tym najważniejszym dla Was dniu. Nie wspominając już o świetnym samopoczuciu i kondycji, dzięki której przetańczycie całą noc. 

Specjalnie na takie okazje stworzyliśmy indywidualny i skuteczny zestaw ćwiczeń, aby cieszyć się zgrabną sylwetką w dniu swojego ślubu. 

  • Efektywnie wykorzystamy czas
  • Indywidualne podejście
  • Trening w parach (możliwość ustalenia osobnych terminów)

NASI EKSPERCI

ELŻBIETA ZIENUS  trener personalny

Trener do zadań specjalnych z wieloletnim stażem. Specjalizuję się w ćwiczeniach siłowych, funkcjonalnych oraz spinningu. Szczególną uwagę zwraca na technikę  wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Konkretny wycisk połączony z pozytywną energią.

PIOTR ŻECHOWICZ dietetyk kliniczny

Dobrze trafiłeś!

Stawiam na dokładność i dobór diety indywidualnie pod każdego klienta. Jako dietetyk pomogę Ci dobrać odpowiedni jadłospis, dopasowany do twoich potrzeb. W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę Ci pomóc usamodzielnić się, abyś po wizycie wytrwał w postanowieniach i zrealizował swoje cele.

Indywidualny jadłospis – Przyjazny Dietetyk

Dobrze zbilansowana dieta jest tak samo ważna jak prawidłowo zaplanowany i wykonany trening, czy odpowiednia regeneracja po nim. Dzisiejszy dzień jest najlepszym na zmianę nawyków żywieniowych.

https://przyjazny-dietetyk.pl/gabinet-olsztyn-piotr-zechowicz

MALWINA RADZIKOWSKA kosmetolog

Jestem Kosmetologiem z 15- letnim stażem, wykładowcą akademickim, organizatorem warsztatów i spotkań kosmetycznych.
Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej systematycznie pogłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.
Połączenie najnowszych technologii, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej to sposób poprawy jakości życia klientów.
Praca to moja pasja

Kosmetologia i Medycyna Estetyczna –  Klinika Malwina Radzikowska 

To wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie.

http://radzikowska.olsztyn.pl

KATARZYNA DEMBOWSKA instruktor tańca

Dyplomowany instruktor tańca. Szkoli się w światowym centrum tańca Millenium Dance Complex, Debbie Reynolds Studio oraz Edge Performing Art Centre w Los Angeles. Trzykrotnie swoje umiejętności doskonaliła w Stanach Zjednoczonych, trenując u choreografów takich gwiazd jak Britney Spears, Janet Jackson,Justin Timberlake czy Beyonce.

Wasz Pierwszy Taniec – Szkoła Tańca Monstars

Dążenie do perfekcji, inspirowanie się autorytetami tanecznymi, stało się podstawą do stworzenia nowoczesnej szkoły tańca. Zaskocz gości weselnych niezwykłą choreografią i spraw, aby twoje wesele było naprawdę wyjątkowe.

Niezwykle ważnym elementem w dniu ślubu jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Wiemy jak sprawić, żeby był niezapomnianym przeżyciem dla nowożeńców oraz dla przybyłych gości.

http://monstars.pl

MARZENA TARASIEWICZ stylistka ślubna

Pełni funkcję Dyrektora Artystycznego marki. To ceniona w środowisku specjalistka kreowania wizerunku, stylizacji ślubnej i wizażu, właścicielka MAKEUPOWNI. Jej profesjonalizm i kilkunastoletnie doświadczenie w branży są gwarancją dynamicznego rozwoju marki, a doskonałe wyczucie modowych trendów oraz wyjątkowa wrażliwość artystyczna będą źródłem inspiracji dla kolejnych wyzwań.

Marzenie każdej Panny Młodej – La.Lila 

Salon sukien ślubnych w Olsztynie. Oferujemy piękne suknie ślubne i wieczorowe znanych i cenionych marek. Ich wyjątkowy szyk, elegancja oraz oryginalny design z pewnością zachwycą te Klientki, dla których ważne jest, by poprzez modę móc wyrazić siebie.

https://lalila.pl

JOANNA MAGRETA wizażystka

Ceniona i doświadczona wizażystka oraz trener wizażu Asia Magreta.
Asia to pasjonatka swojej pracy, uzależniona od koloru, roztaczająca niesamowitą, pozytywną energię.
Związana z Makeupownią od początku jej istnienia, pełni także funkcje manager’a.
Ukończyła Szkołę Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Gdańsku. Szkoła usystematyzowała posiadaną wiedzę oraz utwierdziła ją w przekonaniu, ze wizaż to jej droga zawodowa, pasja i sposób na życie. Na bieżąco jest z trendami związanymi z wizażem i modą.

Wyjątkowy Makijaż – Makeupownia

Makijaż to nasza wielka pasja i ogromna miłość, którą chcemy zarazić także Ciebie! Zapraszamy Was do naszego kolorowego świata…Make Up Your Life!

www.makeupownia.eu

PARTNERZY

Powiedz TAK ubrany w VIDO

VIDO Moda Męska to olsztyński producent garniturów męskich.

Marka VIDO od 16 lat sama tworzy swoje kolekcje. Szyte w tych samych szwalniach co prestiżowe marki w kraju.garnitury na najwyższym poziomie jakości.

Wybór stylizacji dla mężczyzny na ślub wymaga doświadczenia, zmysłu ale też rozszyfrowania osobowości, dla której można dobrać nieco odważniejsze zestawienie. Kluczem do zadowolenia naszych klientów jest kunszt pracującej w Vido doświadczonej krawcowej dzięki której możemy dokonywać

indywidualnych korekt krawieckich by ubiór leżał idealnie na sylwetce.

Zapraszany na męska lekcje stylu w naszych salonach w Olsztynie, Ostródzie i Lubawie

www.vido.pl

Fotografia ślubna

https://www.facebook.com/peterdowyko/