UCIECZKA NA BALI

Odprężający i antystresowy rytuał, który odbywa się przy melodiach muzyki balijskiej. Rozpoczyna się aromatycznym peelingiem całego ciała, po którym następuje relaksacyjny masaż inspirowany technikami balijskimi – opierającymi się na powolnych, płynnych głaskaniach, rozcieraniach i uciskach. Masowane jest nie tylko ciało, ale również głowa, dzięki czemu zabieg jest wyjątkowo relaksujący.

Hammam Łaźnia Turecka

100 min / 210

Hammam Łaźnia Turecka

Wyjątkowy, orientalny rytuał. Pierwszym elementem rytuału jest staranne mycie ciała naturalnym mydłem, głęboki peeling z użyciem rękawicy Kessa oraz oczyszczająca kąpiel w pianie. Wszystko odbywa się na podgrzewanym marmurowym stole przy mistycznych dźwiękach muzyki. Rytuał kończy się 30 minutowym masażem całego ciała.

zabieg wyszczuplający perfect slim

60 min / 129

bańka chińska + body wrapping

Zabieg wyszczuplający, który pomaga pozbyć się cellulitu i wymodelować sylwetkę. Łączy w sobie masaż bańką chińską oraz body wrapping. Charakteryzuje się dwoma etapami: na początku wykonuje się masaż próżniowy bańską chińską, a potem body wrapping, polegający na zaaplikowaniu na problematyczne części ciała serum antycellulitowego, a następnie owinięciu ich folią. Dzięki temu poprawia się krążenie, stymuluje się produkcję kolagenu, a skóra staje się wygładzona i napięta. Całość odbywa się na podgrzewanym marmurowym stole.

Cennik pozostałych usług

Masaże całego ciała

Masaż relaksacyjny: 55 min: 120 zł

Masaż klasyczny: 55 min: 130 zł

Masaż gorącymi kamieniami: 55 min: 140 zł

Masaż świecą: 55 min: 140 zł

Masaż sportowy: 55 min: 150 zł

Chwila relaksu (masaż pleców gorącymi kamieniami + masaż głowy) : 55 min: 140 zł

Masaże częściowe

Masaż relaksacyjny: 25min: 60zł

Masaż klasyczny: 25min: 70zł

Antystresowy twarz, szyja głowa: 25min: 50zł