SIŁOWNIA BODY PERFECT W OLSZTYNIE

SIŁOWNIA BODY PERFECT W OLSZTYNIE – ZAUFAJ NAJLEPSZYM!

Którą siłownię wybrać? Może lepiej zdecydować się na zajęcia zorganizowane? Olsztyn oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, dlatego warto zastanowić się nad tym, która jest Ciebie odpowiednia  – czy będzie to fitness, spinning czy może trening siłowy. Body Perfecgwarantuje, że Twój wysiłek się opłaci! Zgrany i ambitny zespół, liczne zajęcia i profesjonalne podejście pomogą Ci w osiągnięciu celu.

PARĘ SŁÓW O KLUBIE FITNESS

Body Perfect wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. W naszej ofercie znajdują się między innymi grupowe zajęcia fitness,  spinning, stretching czy joga. Oferujemy karnety w konkurencyjnych cenach oraz honorujemy karty partnerskie (Multisport, FitProfit, BeActive, PZU Sport oraz Medicover Sport). 

W naszym Klubie znajdują się sale do ćwiczeń siłowych, dwie sale do treningu funkcjonalnego oraz strefa cardio. Poza tym, na terenie obiektu znajduje się kameralna strefa dla kobiet. Znajdziesz tutaj rolletic służący do masażu poszczególnych partii ciała, pasy i platformy wibracyjne oraz rowerki.

BODY PERFECT FITNESS CLUB – COŚ WIĘCEJ NIŻ TRENING

Body Perfect to nie tylko siłownia w Olsztynie. Możemy pochwalić się także gabinetem masażu. Oferujemy masaże częściowe i całego ciała (w tym masaż świecą i gorącymi kamieniami), rytuały oraz zabiegi wyszczuplające. Mało tego – chcąc poddać się całkowitemu odprężeniu możesz skorzystać z wyjątkowej ceremonii Hammam, która łączy w sobie pobyt w saunie na podczerwień, kąpiel w pianie na podgrzewanym marmurowym stole oraz masaż całego ciała.

Body Perfect możesz odwiedzić nawet wtedy, kiedy nie masz ochoty na trening. Funkcjonuje u nas Fit Bar ze zdrową żywnością, a na miejscu znajduje się klinika medycyny estetycznej, gabinet fizjoterapii oraz solarium. 

TRENER PERSONALNY W OLSZTYNIE – WYCIŚNIEMY Z CIEBIE SIÓDME POTY!

Body Perfect jest siłownią, która cały czas się rozwija. Poza standardowymi zajęciami kojarzącymi się z obiektami sportowymi, oferuje także treningi personalne prowadzone przez najlepszą kadrę.18 lat doświadczenia pozwoliło na wyszkolenie trenerów personalnych potrafiących poradzić sobie z każdym życzeniem klienta. Indywidualne podejście i bogata wiedza pomaga w osiągnięciu celu, który nie jest tylko Twój – staje się Nasz! Chcesz zrzucić parę kilogramów, nabrać masy mięśniowej, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić wydolność organizmu? W każdym z tych zadań pomoże Ci trener personalny.

Bogaty grafik zajęć pozwala odbyć trening w sposób, który będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjny. Dla osób, które nie wyobrażają sobie ćwiczeń bez hantli czy sztangi, doskonałym wyborem będą zajęcia takie jak trening siłowo-obwodowy. Bardziej statyczne zajęcia, pozwalające na rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni to pilates, joga oraz szkoła pleców. Podczas każdego treningu należy pamiętać o odpowiedniej rozgrzewce i rozciąganiu na jego zakończenie. 

Dostępne są także grupowe ćwiczenia pozwalające wzmocnić uda, pośladki i brzuch, zwalczające cellulit czy ujędrniające dolne partie ciała. Do najbardziej wyczerpujących zajęć należą tabata, runmageddon oraz spinning, idealny dla miłośników dwóch kółek.

ZADBAJ O SIEBIE WŁAŚNIE DZIŚ

Body Perfect jest idealnym miejscem dla osób ceniących zdrowy wygląd i świetne samopoczucie. Pozwól nam zadbać o siebie i przyjdź wypróbować Klub już dzisiaj. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.