SIŁOWNIA BODYPERFECT W OLSZTYNIE

SIŁOWNIA BODY PERFECT W OLSZTYNIE – ZAUFAJ NAJLEPSZYM!

Decydując się na doskonalenie swojego ciała, musisz wybrać spośród wielu ofert na rynku. Olsztyn posiada bogatą ofertę fitness, dlatego warto zdecydować się na najlepszą. Body Perfecgwarantuje, że twój wysiłek się opłaci! Zgrany ambitny zespół, liczne zajęcia i profesjonalne podejście pomogą Ci w osiągnięciu celu. Oddaj się w nasze ręce, a nie pożałujesz.

PARĘ SŁÓW O KLUBIE FITNESS

Body Perfect wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Zajęcia fitness odbywają się grupowo i indywidualnie. Dostępne usługi pozwalają wykupić karnety w konkurencyjnych cenach, jak również sprawdzić klub poprzez jednorazowe odwiedziny.

W klubie znajdują się sale do ćwiczeń siłowych, dwie sale do prowadzenia treningu funkcjonalnego oraz sala cardio. Poza tym, na terenie obiektu znajduje się wydzielona strefa dla kobiet. Dzięki temu mogą one cieszyć się intymnym kątem bez wyczuwania na sobie spojrzeń obserwatorów. Znajdziesz tutaj rolletic służący do masażu poszczególnych partii ciała, pasy i platformy wibracyjne, rowerki oraz maszyny pozwalające ćwiczyć z obciążeniem własnego ciała.

BODY PERFECT FITNESS CLUB – COŚ WIĘCEJ NIŻ TRENING

Jako czołowa siłownia w Olsztynie, obiekt może pochwalić się także gabinetem masażu, w którym możesz oddać się w ręce profesjonalisty w czasie sesji masażu lub udać się do łaźni tureckiej. Chcąc poddać się całkowitemu odprężeniu, możesz skorzystać z wyjątkowej ceremonii Hammam, która łączy w sobie pobyt w saunie oraz relaksacyjny masaż całego ciała.

Poza masażami w naszej siłowni pracują fizjoterapeuci, którzy pomogą wyleczyć kontuzje i sprawią. Dzięki gabinetowi fizjoterapii powrót do formy będzie szybki i bezpieczny.

Body Perfect dba o to, by klienci odwiedzali obiekt nie tylko na trening. Funkcjonuje u nas Fit Bar ze zdrową i funkcjonalną żywnością, a na miejscu znajduje się też klinika medycyny estetycznej oraz solarium. Jeśli czujesz potrzebę dopieszczenia swojego ciała w taki sposób, zawsze możesz mieć pewność, że oddajesz się w ręce profesjonalistów.

TRENER PERSONALNY W OLSZTYNIE – WYCIŚNIEMY Z CIEBIE SIÓDME POTY!

Body Perfect jest siłownią, która cały czas się rozwija. Poza standardowymi zajęciami kojarzącymi się z obiektami sportowymi, oferuje także treningi personalne prowadzone przez najlepszą kadrę.17 lat doświadczenia pozwoliło na wyszkolenie trenerów personalnych potrafiących poradzić sobie z każdym życzeniem klienta. Indywidualne podejście i bogata wiedza pomaga w osiągnięciu celu, który nie jest tylko Twój – staje się Nasz! Chcesz zrzucić parę kilogramów, nabrać masy mięśniowej, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić wydolność organizmu? W każdym z tych zadań pomoże Ci trener personalny.

Bogaty grafik zajęć pozwala odbyć trening w sposób, który będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjny. Dla osób nie wyobrażających sobie ćwiczeń bez hantli czy sztangi, doskonałym wyborem będą zajęcia takie jak trening siłowo-obwodowy. Bardziej statyczne zajęcia, pozwalające na rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni to pilates, joga oraz szkoła pleców. Podczas każdego treningu należy pamiętać o odpowiedniej rozgrzewce i rozciąganiu na jego zakończenie. Całogodzinne zajęcie się w ten sposób własnym ciałem pozwoli Ci się odprężyć i zregenerować.

Dostępne są także grupowe ćwiczenia dotyczące wzmacniania ud, pośladków i brzucha, zwalczania cellulitu czy ujędrniania dolnych partii ciała. Do najbardziej wyczerpujących zajęć należą tabata, runmageddon oraz spinning, idealny dla miłośników dwóch kółek.

ZADBAJ O SIEBIE WŁAŚNIE DZIŚ

Body Perfect jest idealnym miejscem dla osób ceniących zdrowy wygląd i świetne samopoczucie. Pozwól nam zadbać o siebie i przyjdź wypróbować klub już dzisiaj. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.