SIŁOWNIA BODY PERFECT W OLSZTYNIE

SIŁOWNIA BODY PERFECT W OLSZTYNIE – ZAUFAJ NAJLEPSZYM!

Którą siłownię wybrać? Może lepiej zdecydować się na zajęcia zorganizowane? Olsztyn oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, dlatego warto zastanowić się nad tym, która jest Ciebie odpowiednia  – czy będzie to fitness, spinning czy może trening siłowy. Body Perfecgwarantuje, że Twój wysiłek się opłaci! Zgrany i ambitny zespół, liczne zajęcia i profesjonalne podejście pomogą Ci w osiągnięciu celu.

PARĘ SŁÓW O KLUBIE FITNESS

Body Perfect wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. W naszej ofercie znajdują się między innymi grupowe zajęcia fitness,  spinning, stretching czy joga. Oferujemy karnety w konkurencyjnych cenach oraz honorujemy karty partnerskie (Multisport, FitProfit, BeActive, PZU Sport oraz Medicover Sport). 

W naszym Klubie znajdują się sale do ćwiczeń siłowych, dwie sale do treningu funkcjonalnego oraz strefa cardio. Poza tym, na terenie obiektu znajduje się kameralna strefa stretchingu.

BODY PERFECT FITNESS CLUB – COŚ WIĘCEJ NIŻ TRENING

Body Perfect to nie tylko siłownia w Olsztynie. Możemy pochwalić się także gabinetem masażu. Oferujemy masaże częściowe i całego ciała (w tym masaż świecą i gorącymi kamieniami), rytuały oraz zabiegi wyszczuplające. Mało tego – chcąc poddać się całkowitemu odprężeniu możesz skorzystać z wyjątkowej ceremonii Hammam, która łączy w sobie kąpiel w pianie na podgrzewanym marmurowym stole oraz masaż całego ciała.

Body Perfect możesz odwiedzić nawet wtedy, kiedy nie masz ochoty na trening. Funkcjonuje u nas Fit Bar ze zdrową żywnością, a na miejscu znajduje się klinika medycyny estetycznej, gabinet fizjoterapii oraz solarium. 

TRENER PERSONALNY W OLSZTYNIE – WYCIŚNIEMY Z CIEBIE SIÓDME POTY!

Body Perfect jest siłownią, która cały czas się rozwija. Poza standardowymi zajęciami kojarzącymi się z obiektami sportowymi, oferuje także treningi personalne prowadzone przez najlepszą kadrę.18 lat doświadczenia pozwoliło na wyszkolenie trenerów personalnych potrafiących poradzić sobie z każdym życzeniem klienta. Indywidualne podejście i bogata wiedza pomaga w osiągnięciu celu, który nie jest tylko Twój – staje się Nasz! Chcesz zrzucić parę kilogramów, nabrać masy mięśniowej, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić wydolność organizmu? W każdym z tych zadań pomoże Ci trener personalny.

Bogaty grafik zajęć pozwala odbyć trening w sposób, który będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjny. Dla osób, które nie wyobrażają sobie ćwiczeń bez hantli czy sztangi, doskonałym wyborem będą zajęcia takie jak trening siłowo-obwodowy. Bardziej statyczne zajęcia, pozwalające na rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni to pilates, joga oraz szkoła pleców. Podczas każdego treningu należy pamiętać o odpowiedniej rozgrzewce i rozciąganiu na jego zakończenie. 

Dostępne są także grupowe ćwiczenia pozwalające wzmocnić uda, pośladki i brzuch, zwalczające cellulit czy ujędrniające dolne partie ciała. Do najbardziej wyczerpujących zajęć należą tabata oraz spinning, idealny dla miłośników dwóch kółek.

ZADBAJ O SIEBIE WŁAŚNIE DZIŚ

Body Perfect jest idealnym miejscem dla osób ceniących zdrowy wygląd i świetne samopoczucie. Pozwól nam zadbać o siebie i przyjdź wypróbować Klub już dzisiaj. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.